SHARE WEEK 2018

To autorski projekt Andrzeja  Tucholskiego, jednego z najlepszych polskich blogerów. Polega na polecaniu blogerów przez innych blogerów. Dzisiaj po raz pierwszy, dołączyłam do siódmej edycji projektu. Polecam:

Frame-2

aleksandrapakula.pl

To miejsce w którym znajdziesz odpowiedź na pytanie, w jakiej kolejności przedstawić gości. Jak ubrać się i zachować na oficjalnym przyjęciu? Ola pisze o dobrych manierach. Kobietach, które mają klasę. Wyczucie o czym nie można rozmawiać goszcząc osobę, która niedawno pochowała męża. Ola dowodzi, że dobre maniery ułatwiają życie. Pomagają w komunikacji. Myślę tak samo, dlatego z przyjemnością wracam na strony jej bloga. Patrzę na młodą, pogodną twarz Oli. Uśmiecham się do siebie. A jednak byle jakość nie jest w modzie. Czuje ulgę i radość.

Frame-3

samaprzezswiat.pl

Tutaj musi trafić każdy kto lubi podróżować. Na blogu czytam relacje z różnych podróży Sabiny. Przemierza świat solo. Odważyła się na najlepszy sposób poznania siebie. Bardzo ją polubiłam ponieważ jest naturalna i spontaniczna. Pisze również o swoich słabych chwilach. Dlatego jest prawdziwa. Zainspirowała mnie do pierwszej podróży solo, co nie znaczy samotnej. W drodze są wokół nas ludzie. Łatwiej nawiązujemy z nimi kontakt. Sabina miała rację.

Frame

grazynagotuje.pl

To blog kulinarny dla każdego. Jasna, przejrzysta informacja. O codziennych potrawach i tych okazjonalnych. Patrzę na zdjęcia. Inspirują do próbowania i eksperymentowania. Również do wykonania, dzierganych szydełkiem, cudownych serwetek. Przełamuję swoją niechęć do gotowania. Grażyna przekonuje mnie. Gotowanie nie jest aż tak trudne. Warto tu być, aby na co dzień korzystać z praktycznych, cennych rad Grażyny.

Wybór trzech, moich ulubionych blogerów nie był łatwy. Czytam inne blogi, o różnej tematyce. Poznaję ludzi, którzy lubią pisać, dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Uwielbiam pasjonatów.

Miłej lektury.